November 24-én, immár második alkalommal került megrendezésre a University Sports Festival Budapest az ELTE Bogdánfy úti sporttelepén az ELTE, az ESN ELTE, valamint a BEAC szervezésében. A kimondottan a fővárosban tanuló külföldi hallgatóknak szóló rendezvény célja, hogy összekösse a világ számos pontjáról hazánkba érkező egyetemi hallgatókat és betekintést nyújtson a hazai egyetemi sportéletbe. Mindemellett az esemény kiemelt célja, hogy Magyarország és Budapest az eddiginél is vonzóbb célpontja legyen a külföldi hallgatók számára. Az eseményre 11 felsőoktatási intézmény közel 300 hallgatója érkezett, akik 50 országot képviseltek. Így sportolhattak együtt Kolumbia, Nepál, … Bővebben: A sport összeköt – közel 300 külföldi hallgató sportolt együtt a USF Budapesten!